Spotkania rodzinne i okolicznościowe

Podziel się

Wyjątkowe okazje zasługują na wyjątkową oprawę!

Restauracje doskonale spełniają oczekiwania klientów indywidualnych szukających ciekawych miejsc na przyjęcia o charakterze prywatnym i rodzinnym. 

Przestrzenie o różnych funkcjach: Basilico Bistro, Oregano and Wine, Saffron a'la Carte, Tobasco, Cinammon i Vanilia oraz wiele możliwości układu stołów i aranżacji - pozwalają przygotować indywidualną ofertę dopasowaną do wizji przyjęcia oraz określonego budżetu klienta. Czy to wydarzenie rodzinne: chrzciny, roczki, urodziny, komunie, wesela i stypy, czy też okolicznościowe: jubileusze, rocznice - nad każdym z tych spotkań pochylamy się indywidualnie. 

Kreatywna kuchnia Mistrza Tomasza Zdrenki, utalentowani i utytułowani cukiernicy: Mariusz Górecki i Jakub Ćwikliński przygotowujący wyśmienite torty komunijne, ale przede wszystkim szeroki zakres usług i niestandardowe rozwiązania, które każdej uroczystości nadadzą niepowtarzalny charakter oraz doświadczenie całego zespołu restauracji to przepis na udane przyjęcie.

Projektowanie każdej imprezy zaczynamy od ustalenia jej formuły. Do niej dopasowujemy menu, sposób podania, obsługę a nawet efekty specjalne. Na życzenie klienta możemy też zorganizować inspirujące wydarzenia na żywo z kulinariami w tle, które uatrakcyjnią pobyt gości.

Przygotujemy dla Ciebie ofertę!

Izabela Rogowska
Anna Bąblińska