Organizator:

O GARDENcity

Podziel się

Restauracje zlokalizowane w centrum Poznania, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w sąsiedztwie Poznań Congress Center. Trzypoziomowy kompleks tworzą designerskie restauracje i sale bankietowe: Saffron a la carte, Vanilla, Tabasco, Oregano and Wine oraz Basilico Bistro. Wystrój każdej z sal dyskretnie nawiązuje do smaków, a za niepowtarzalny smak dań odpowiada zwycięzca kulinarnego Pucharu Polski i laureat wielu międzynarodowych konkursów kulinarnych – Tomasz Zdrenka.

 

Restauracje GARDENity specjalizują się w organizacji eventów, przyjęć i spotkań o różnym charakterze – począwszy od spotkań firmowych i biznesowych, poprzez imprezy integracyjne, wszelkiego rodzaju bankiety, po przyjęcia o charakterze prywatnym i rodzinnym. Każda impreza zaczyna się od propozycji pomysłu na formułę wydarzenia, menu, sposób podania, obsługę a nawet efekty specjalne. Kreatywna kuchnia to podstawa – dzięki kreatywnemu szefowi kuchni jego autorskie dania to małe dzieła sztuki, które rozpływają się w ustach. Ale kreatywne kulinaria to wiele więcej: atrakcyjny i niebanalny sposób podania dopasowany tematycznie do wydarzenia, ciekawe przestrzenie dostępne dla gości z możliwością kreatywnej aranżacji oraz inspirujące wydarzenia na żywo z kulinariami w tle.

 

 

Spotkania towarzyskie ze znajomymi przy piwie lub drinku, transmisje sportowe na ekranach led, kawka i ciasto z przyjaciółką na mieście, czy wreszcie familijny obiad przygotowany i podany w mistrzowski sposób – to tylko nieliczne scenariusze, które może zaoferować GARDENcity  -  kuchnia działająca na zasadzie live cooking. Jednym słowem: gwarancja świeżych składników i pełnia smaku na świeżym powietrzu.

GARDENcity otwiera także specjalną, letnią przestrzeń, z której będą mogli skorzystać poznaniacy oraz goście odwiedzający nasze miasto. Ogródek, który powstał w bezpośrednim sąsiedztwie sali Basilico Bistro, dzięki niezliczonej liczbie roślin, stanowi oazę spokoju pozwalającą odpocząć od miejskiego zgiełku. Goście będą mogli zasiąść na lekkich rattanowych meblach, pufach i skrzyniach, pod dającymi schronienie przed słońcem parasolami, wśród traw i dźwięków sączącej się z głośników muzyki.

 

Zapytaj o ofertę!

Izabela Rogowska
Specjalista ds. Relacji z Klientami
Anna Bąblińska
Specjalista ds. Relacji z Klientami