Organizator:

Sportowe emocje w centrum Poznania!

Podziel się

Relacja LIVE ze wszystkich meczów Ligi Europy w Restauracjach GARDENcity!

Wszystkich fanów piłki nożnej zapraszamy na piłkarskie transmisje do Restauracji Oregano and Wine, gdzie będą mogli Państwo w miłej i smacznej atmosferze spędzić czas ze znajomymi śledząc sportowe emocje.

Do piłkarskich emocji dołączą także te smakowe, w restauracji serwowane będą bowiem przekąski i wyśmienite dania dla wymagających także kulinarnych doznań gości.Warto już dzisiaj zarezerwować stolik i w gronie znajomych, w iście kibicowskiej atmosferze przeżyć doskonałe 90 minut! W Restauracji serwowane będą m. in burgery, tortille, pizza oraz cały repertuar piw kraftowych, win, napojów i drinków.

 

Więcej informacji i bezpłatne rezerwacje stolików

pod numerem telefonu:
602 519 000!

Zapraszamy!

 

Wejście i wjazd od ul. Śniadeckich 25

Do dyspozycji Gości oddajemy bezpłatny parking przy Restauracji

 

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że z uwagi na stan epidemii COVID-19 i ustanowione ograniczenia (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 16 maja 2020 r.– Dz. U. z 2020 r., poz. 878 ze zm.) i wytyczne organów administracji, na jedną osobę przebywającą w lokalu przypadają 4m2 (z wyłączeniem obsługi), goście są zobowiązani do dezynfekcji rąk przed wejściem na teren lokalu, a przy jednym stoliku może przebywać wyłącznie rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym. Osobom niepozostającym we wspólnym gospodarstwie domowym lub niebędącym rodziną proponujemy skorzystanie ze stolików dwuosobowych, przy których zachowana jest odległość 1,5 m pomiędzy gośćmi. Goście w takim przypadku nie siedzą naprzeciw siebie.

Prosimy o uwzględnienie powyższych ograniczeń przy dokonywaniu rezerwacji i podczas pobytu na terenie lokalu

Zarezerwuj stolik!

Restauracje