UWAGA:

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, restauracje GARDENcity będą zamknięte do odwołania obostrzeń sanitarnych. Basilico Bistro realizuje dowozy. ZAMÓW ONLINE!  

Rusza XI Ogólnopolski Zlot Caravaningowy

Podziel się

XI edycja Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego zapowiada się rekordowo - ponad 150 ekip pojawi się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Zlot caravaningowy jest nieodłącznym elementem targów Caravans Salon. Plac św. Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich zostaje udostępniony załogom kamperowym z całej Polski i nie tylko. Zlot jest niewątpliwie jedną z atrakcji dla zwiedzających, a dla uczestników zlotu to znakomita okazja zapoznania się z aktualną ofertą najważniejszych producentów sprzętu caravaningowego.

Zlot sprzyja też spotkaniom, pozwala poznawać nowych ludzi podzielających te same pasje. A skoro o spotkaniach mowa, to... nic tak nie sprzyja integracji, jak wspólny posiłek. Dlatego zapraszamy wszystkich uczestników zlotu do naszych restauracji.

W Basilico Bistro czekają na Was pyszne obiady domowe, makarony, burgery, tortille, słodkie desery. A jeśli macie ochotę na bardziej wyrafinowane smaki, w drugiej z naszych restauracji - Oregano and Wine - wprowadziliśmy właśnie nowe menu, w którym znajdziecie m.in. filet z makreli, wędzonego pstrąga, rosół z bażanta, kaczkę, filet z perliczki i wiele innych dań od mistrza kulinarnego - Tomka Zdrenki. Specjalnie dla uczestników zlotu przygotowaliśmy 10 proc. rabatu na zamówienia w Oregano and Wine!

Zapraszamy do stołu i życzymy udanych spotkań!