Organizator:

Polska Muzyka Filmowa Katarzyna Stroińska-Sierant feat. Jan Adamczewski

Podziel się

Wszystkich spragnionych wrażeń kulinarnych i muzycznych serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie do restauracji Oregano and Wine, które odbędzie się 18 września.. Tym razem zabierzemy Państwa w podróż po najbardziej znanych tematach muzycznych polskich seriali oraz filmów fabularnych.

Wieczór z Polska Muzyką Filmową to opowieść muzyczna, podczas której zagrane zostaną tematy muzyczne z filmów: Va Banque, Polskie Drogi, Czterdziestolatek, Wojna domowa, 07 zgłoś się, czy Ziemia obiecana...
Janowi Adamczewskiemu będzie towarzyszyła Katarzyna Stroińska, która zdradzi nam kulisy powstawania muzyki i opowie o kompozytorach tych utworów.

Katarzyna Strońska Sierant jest wirtuozem fortepianu, a także prof. Akademii Muzycznej w Poznaniu. Posiada ogromną wiedzę na temat muzyki filmowej, a w szczególności polskiej muzyki filmowej. Za działalność popularyzującą muzykę polską artystka otrzymała w 2012 roku nagrodę „ Złotego liścia”. Fascynacje polską muzyką filmową stały się tematem jej rozprawy doktorskiej, a w 2013 roku ukazała się płyta „Kasia Stroińska –Sierant & Movie Jazz, Polskie tematy filmowe”.

 

18 września, godz. 20.00 Restauracja Oregano and Wine

Dołącz do wydarzenia- >>>KLIKNIJ<<<

Rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 602 519 000!

Ilość miejsc ograniczona!

Wejście i wjazd od ul. Śniadeckich 25