Drożdżówki od mistrzów cukiernictwa

Podziel się

Nad recepturą pracowali około 4 lat. I to nie koniec! Drożdżówki z kruszonką dostępne w naszej cukierni GARDENcity przy ul. Roosvelta!

"Drożdżówki to klasyk, którego trzeba spróbować i zarazem test każdej cukierni. Jeśli drożdżówka jest dobra, to znaczy, że reszta wyrobów również będzie pyszna." - przekonuje Jakub Ćwikliński, jeden z naszych mistrzów od słodkości. 

 

Jak wiemy, poznaniacy uwielbiają swą sznekę z glancem i kruszanką. Kultowa drożdżówka zawinięta w ślimaka i polana pomadą lukrową pochodzenie zawdzięcza dwóm niemieckim słowom: Schnecke - ślimak oraz Glanz - połysk.

Idealny pomysł na słodkie śniadanie do porannej kawy lub jako miły przerywnik w środku dnia.

 

Zapraszamy!

ul. Roosvelta, paw. 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Pełna oferta cukierni>>

Mistrzowie od słodkości

 

 

Jakub Ćwikliński – ubiegłoroczny mistrz Polski w lodach rzemieślniczych i uczeń takich mistrzów jak Antonio Bachour, Frank Haasnoota, Paweł Mieszała oraz Michał Doroszkiewicz. Jakub sam prowadzi szkolenia dla młodych cukierników i opracowuje niepowtarzalne receptury cukiernicze.
Mariusz Górecki – zwycięzca Lodziarskich Mistrzostw Polski 2019, zdobywca 2. miejsca w eliminacjach do finału Chocolate Chef Competition Valrhona 2018 oraz Mistrzostwach Cukierniczych Best Pastry Chef 2016. Mariusz nieustannie doskonali swą kulinarną wiedzę, a jednym z jego ostatnich osiągnięć jest 1. miejsce zdobyte podczas eliminacji do finału Chocolate Chef Competition Valrhona 2019.

Zamów i skosztuj wyroby naszych cukierników!

GARDENcity
Restaurants & Catering